WCZASY NAD MORZEM

Nocleg 800 metrów od plaży.

Domki letniskowe nad morzem

Zapraszamy do skorzystania z możliwości wypoczynku w niepowtarzalnym otoczeniu przyrody w niewielkiej, ale bardzo urokliwiej miejscowości położonej na Mierzei Wiślanej – Jantar, która słynie z przepięknych, piaszczystych plaż, czystych wód Morza Bałtyckiego oraz bursztynu. Rokrocznie w wakacje odbywają się tu Finały Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.

WYPOSAŻENIE DOMKÓW

Dwupoziomowe domki letniskowe składają się z dwóch oddzielnych sypialni, pokoju dziennego z telewizorem, kompletnie wyposażonej kuchni oraz łazienki. Przed każdym z domków, znajdą Państwo zestaw ogrodowo-rekreacyjny.

Nasi Goście mają możliwość korzystania z infrastruktury sportowo-rekreacyjnej ośrodka, w tym m.in.:

ODKRYTEGO BASENU KĄPIELOWEGO (20M) Z BRODZIKIEM DLA DZIECI (NADZOROWANY PRZEZ RATOWNIKA)

WYPOŻYCZALNI DROBNEGO SPRZĘTU SPORTOWEGO

WYPOŻYCZALNI ROWERÓW

BOISK SPORTOWYCH

STOŁÓW BILARDOWYCH ORAZ DO TENISA STOŁOWEGO

KORTU TENISOWEGO ZE SZTUCZNĄ TRAWĄ

BEZPOŚREDNIEGO TRANSPORTU NA PLAŻĘ W SEZONIE LETNIM (LIPIEC-SIERPIEŃ) W GODZINACH OD 10:00 DO 18:00

ANIMACJI DLA DZIECI

DUŻEGO PLACU ZABAW Z DMUCHAŃCAMI

ZJAZDU LINOWEGO

SIŁOWNI WEWNĘTRZNEJ

SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ

Na terenie Ośrodka znajdują się również: kawiarnia, wiata biesiadna, miejsca do grillowania, pizzeria, świetlica dla dzieci oraz sala gier. W tygodniu odbywają się imprezy: karaoke i grille. Zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe na ogrodzonym i strzeżonym parkingu oraz dostęp do Internetu.

WCZASY NAD MORZEM

Dodatkowe informacje

Akceptujemy zwierzęta wyłącznie na terenie domków letniskowych, nie można wprowadzać ich na teren budynku ośrodka. Zwierzęta zawsze muszą być wyprowadzane na smyczy. W ośrodku obowiązuje identyfikacja gości – opaska na ręku. W okresie wakacyjnym pobieramy opłatę klimatyczną: 1,50 zł/osoba/doba

 

RODZAJ DOMKU MAJ – CZERWIEC LIPIEC – SIERPIEŃ WRZESIEŃ
Domek dla 2 osób 130 zł/osoba/doba 200 zł/osoba/doba 130 zł/osoba/doba
Domek dla 3 osób 130 zł/osoba/doba 190 zł/osoba/doba 130 zł/osoba/doba
Domek dla 4 osób 120 zł/osoba/doba 180 zł/osoba/doba 120 zł/osoba/doba
Dzieci do 7 lat 80 zł/doba 100 zł/doba 80 zł/doba
Dzieci do lat 3 (bez świadczeń) Gratis Gratis Gratis

 

RODZAJ POKOJU MAJ – CZERWIEC LIPIEC – SIERPIEŃ WRZESIEŃ
Pokój hotelowy 2-osobowy Pobyt dla dwóch osób 170 zł/osoba/doba 190 zł/osoba/doba 170 zł/osoba/doba
Apartament DELUXE 4-osobowy 80 m² Pobyt dla 4 osób 220 zł/osoba/doba 270 zł/osoba/doba 220 zł/osoba/doba
Dzieci do 7 lat 80 zł/doba 100 zł/doba 80 zł/doba
Dzieci do lat 3 (bez świadczeń) Gratis Gratis Gratis
Każda dodatkowa osoba w apartamencie 120 zł/doba 120 zł/doba 120 zł/doba

Pobyty 7-dniowe i wielokrotność (od soboty do soboty), z wyżywieniem. Wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu.

W miesiącach: maju, czerwcu* i wrześniu* – 3 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiady serwowane).

Doba hotelowa od godziny 16:00 do godziny 10:00.

Prosimy o poświadczenie wieku dziecka stosownym dokumentem w recepcji.

*W dniach od 23.06.2019 do 25.08.2019 serwujemy 2 posiłki dziennie: Śniadanie i obiadokolacje. Posiłki odbywają się w formie bufetu szwedzkiego- bogato urozmaiconego. Do wyboru zupa, drugie danie, surówki, sałatki, przystawki, desery, napoje. Poza powyżej podanym terminem posiłki wydawane są trzy razy dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu a obiady serwowane przez kelnerów).

WCZASY NAD MORZEM

Domki letniskowe nad morzem.

Ośrodek wypoczynkowy „Medyk” umiejscowiony jest w centrum miejscowości Jantar w sercu Mierzei Wiślanej, a od urokliwej plaży dzieli go zaledwie 800m. Dla osób chcących spędzić przyjemne wczasy nad morzem miejsce to jest idealne, bo oprócz bliskości wody w Jantarze są zielone lasy, które idealnie nadają się na krótsze lub dłuższe spacery. Dużą zaletą umiejscowienia naszego ośrodka jest bliskość historycznego Gdańska. Wycieczka do największe pomorskiego miasta nie zajmie więcej niż godzinę jazdy. Zapraszamy na wypoczynek blisko morza z wieloma różnorodnymi atrakcjami dla najbardziej wymagających klientów.

WCZASY NAD MORZEM

Moc atrakcji.

Nasze domki letniskowe nad morzem znajdujące się na terenie ośrodka wypoczynkowego „Medyk” zapewniają gościom najwyższy standard oraz komfort wypoczynku. Do dyspozycji wypoczywających oddajemy dwupoziomowe kwatery składające się z dwóch oddzielnych sypialni, pokoju dziennego wyposażonego w telewizor oraz kompletnie wyposażonej kuchni i łazienki. Także do Państwa dyspozycji pozostaje zestaw ogrodowo-rekreacyjny znajdujący się przed każdym z domków. Wszyscy goście mogą korzystać z całej infrastruktury sportowo-rekreacyjnego ośrodka, w tym m.in. z odkrytego basenu kąpielowego nadzorowanego przez doświadczonego ratownika, wypożyczalni sprzętu wodnego, wypożyczalni rowerów oraz boisk sportowych.