OFERTA MEDYCZNA

Rehabilitacja ogólnoustrojowa

Ofertę kierujemy do osób z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi układu kostno-stawowego, z przewlekłymi schorzeniami neurologicznymi, osób z niską aktywnością fizyczną , pragnących zadbać o swoje zdrowie, poprawę samopoczucia i sprawności ruchowej.

OFERTA MEDYCZNA

Pełnopłatne pakiety medyczne

Zakład Rehabilitacji Leczniczej „Medyk” w Jantarze prowadzi rehabilitację ogólnoustrojową stacjonarną w ramach umowy z NFZ dla pacjentów, u których niemożliwym jest osiągnięcie efektu leczniczego w warunkach ambulatoryjnych lub oddziału dziennego, a stan pacjenta wymaga całodobowego nadzoru medycznego.

PROPONUJEMY

 • Pobyt w nowocześnie urządzonych, słonecznych pokojach dwuosobowych, każdy z balkonem i łazienką lub w komfortowych apartamentach o powierzchni 60 m2, każdy z tarasem, kuchnią, łazienką z pralką i klimatyzacją
 • Korzystanie z bogatej oferty zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu kinezyterapii, hydroterapii, fizykoterapii, masażu
 • Strefę SPA: łaźnia parowa, sauna sucha i na podczerwień IR, hydromasaż
 • Basen do ćwiczeń aqua-aerobic,
 • Skorzystanie z kriokomory ogólnoustrojowej
 • Wizytę w grocie solnej
 • Wstęp na siłownię
 • Korzystanie z pływalni 25-metrowej z aqua-bike

ZAPEWNIAMY

 • Zakwaterowanie z całodziennym wyżywieniem, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany*
 • Konsultację lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej oraz specjalisty chorób wewnętrznych
 • Całodobowy nadzór pielęgniarski
 • Łącznie do 8 zabiegów rehabilitacyjnych dziennie przez 6 dni w tygodniu (oprócz niedzieli i świąt)
 • Miejsca postojowe na ogrodzonym i strzeżonym parkingu
 • Dostęp do Internetu
CZAS POBYTU CENA POBYTU 1 OSOBY W POKOJU 2-OSOBOWYM CENA POBYTU 1 OSOBY W APARTAMENCIE
Pobyt 7-dniowy 200 zł/dobę 400 zł/dobę
Pobyt 14-dniowy 190 zł/dobę 350 zł/dobę
Pobyt 21-dniowy 170 zł zł/dobę 300 zł/dobę

Przedstawione powyżej ceny obowiązują od 1 marca 2015 r.; Ceny zawierają VAT
Doba hotelowa od godziny 13:00 do godziny 10:00. Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
W dniu przyjazdu i w dniu wyjazdu pacjent nie korzysta z zabiegów rehabilitacyjnych. Pacjent proszony jest o stawienie się w Klinice między godziną 9:00 a 12:00.

Nasi eksperci


NASZA EKSPERTKA

Lek. Med. Joanna Kabuła

REHABILITACJA NARZĄDU RUCHU

Urodziłam się w Gdańsku, w rodzinie lekarskiej. Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalistą rehabilitacji medycznej. Poza licznymi szkoleniami i stażami specjalizacyjnymi dotyczącymi rehabilitacji, ukończyłam wiele certyfikowanych kursów pozwalających połączyć wiedzę medyczną z fizjoterapeutyczną (między innymi kurs diagnostyki i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa metodą Mc Kenziego). Ponadto ukończyłam szkolenie krajowe w zakresie zarządzania opieką zdrowotną dla kadry kierowniczej średniego szczebla. Przygotowując się do specjalizacji z balneologii i medycyny fizykalnej odbyłam też kurs podstawowy z tego zakresu.

Szczególnie interesuje mnie rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu u dorosłych, a w szczególności po zabiegach operacyjnych ortopedycznych (po alloplastyce stawów biodrowych, kolanowych, zespoleniach złamań) oraz neurochirurgicznych (po dyskoidektomiach, stabilizacjach kręgosłupa).

Ściśle współpracuję z ortopedami zajmującymi się chirurgią ręki i prowadzę rehabilitacją powikłań po urazach ręki np. zespołem Sudecka. Jestem współautorką rozdziału o urazach kończyn i zespole algodystroficznym Sudecka w podręczniku akademickim „Rehabilitacja podstawy diagnostyki funkcjonalnej, usprawniania leczniczego i reintegracji społecznej” pod redakcją prof. Kazimierza Szawłowskiego.

NASZA EKSPERTKA

mgr Karolina Zarzycka

FIZJOTERAPIA

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, na kierunku fizjoterapia , ze specjalnością odnowa biologiczna – praca dyplomowa pt. „Wpływ endoprotezoplastyki na ból i funkcję stawu biodrowego we wczesnym okresie pooperacyjnym”. Pracę zawodową rozpoczęłam w 2005 r. W międzyczasie ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu diagnostyki, profilaktyki i rehabilitacji (m.in. stosowanie toksyny botulinowej, MDT Mc Kenzie A+B) oraz dotyczące zarządzania personelem medycznym i organizacji pracy w placówce medycznej.

Priorytetem, który sobie stawiam w mojej pracy, jest aktywne zaangażowanie pacjenta w proces rehabilitacyjny , aby uzyskał on „świadomość własnego ciała” oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności pozwalające na jak najszybszy proces rewalidacji, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki wtórnej.

Mając teoretyczny bagaż na temat samodzielnego wpływu każdego z nas na własne zdrowie i samopoczucie, w wolnym czasie uprawiam fitness, bieganie, pływanie, nurkowanie, strzelectwo – nie zaniedbując czytelnictwa.